• USD 39.8
 • EUR 42.4
 • GBP 49.5
Спецпроєкти

Яку їжу варто виключити з раціону після 40 років, щоб не набирати зайву вагу

Лікарі не рекомендують вживати цю їжу після сорока років, бо вона може спровокувати ожиріння, діабет, серцево-судинні захворювання і передчасне старіння

Реклама на dsnews.ua

Про це інформує "ДС".

Щоб бути здоровими, активними і довго жити, варто турбуватися про своє харчування. А після сорока років це стає першочерговим завданням, оскільки в організмі сповільнюються всі процеси, складніше засвоюється важка їжа, що провокує зайву вагу і загальні проблеми зі здоров’ям. Розповідаємо, яких продуктів варто уникати після сорока років, щоб залишатися здоровими та стрункими упродовж усього життя.

Які продукти треба виключити з раціону після 40:

 • Йогурти з добавками. Такий продукт містить вкрай багато цукру, який впливає на набирання зайвих кілограмів і передчасне старіння шкіри. Після 40 років наша шкіра починає стрімко старіти, бо сповільнюється вироблення колагену, який відповідає за її пружність та еластичність. А надлишкове вживання цукру провокує руйнування еластину, через що з’являються зморшки.
 • Солодкі газовані напої. За висновками досліджень учених, така вода може провокувати ожиріння, онкологію і навіть безпліддя, оскільки у ній міститься багато цукру та штучних домішок. Тому солодку газовану воду варто виключити зі свого раціону.
 • Слабоалкогольні напої. Після сорока років нашому організму важко справлятися з алкоголем. Пиво й різноманітні слабоалкогольні коктейлі значно швидше зневоднюють наш організм, що викликає передчасне старіння шкіри.
 • Білий хліб. Такий виріб підлягає глибокій обробці, під час якої втрачаються всі корисні речовини. Зате купа домішок може спровокувати побічні ефекти у вигляді ожиріння, розвитку діабету ІІ типу і проблем із серцево-судинною системою.
 • Вегетаріанські бургери. Відсутність у їжі достатньої кількості вітаміну В12 провокує появу сивини. Тому варто включити до раціону після сорока яловичину, якої немає у вегетаріанських бургерах. Зате цей продукт містить купу шкідливих штучних барвників і замінників.
 • Замінники цукру. Насправді від цього продукту більше шкоди, ніж користі. У штучних замінниках цукру міститься багато токсинів, з яким печінка погано справляється, бо після 40 років процеси в організмі сповільнюються. Як результат, ви можете набрати зайву вагу лише через те, що замінюєте цукор штучними підсолоджувачами.
 • Продукти з пестицидами. Варто уникати овочів і фруктів, які вирощені у штучних умовах за допомогою хімії. Така їжа впливає на погіршення обміну речовин та роботу печінки, що може спровокувати ожиріння.
 • Маргарин. У цьому продукті містяться трансжири, які негативно впливають на рівень холестерину в крові. Через надмірне вживання десертів і випічки з маргарином можуть виникнути проблеми із серцем та судинами.
 • Солоні продукти. Солона їжа провокує затримку рідини в організмі, через що з’являються набряки на тілі та обличчі. Якщо є проблема ранкових мішків під очима, це може бути ознакою того, що ви вживаєте багато солоної їжі.
Редактор: Віктор Костенко
  Реклама на dsnews.ua