• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Чарка в обмін на голос: На Черкащині кандидат у депутати улаштував агітпиятику (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

На Черкащині кандидат у депутати сільради від Радикальної партії Ляшка запрошував виборців до випивки і особисто наповнював їм чарки

Про це йдеться в повідомленні Громадянської мережі "Опора", передає "ДС".

Так, 11 жовтня у с. Червона Слобода Черкаського району за підтримки кандидата в депутати до Черкаської обласної ради від партії "Черкащани" Володимира Лашкула проводили День козака. На святі виступали місцеві творчі колективи та кінні каскадери. На місці проведення заходу було розміщено агітаційну конструкцію з агітаційними банерами Володимира Лашкула та кандидата в депутати до Червонослобідської сільської ради від "Черкащан" Олега Островського.

Люди в жилетках з емблемами партії роздавали агітацію, листівки і газети також роздавали з агітнамету партії. Згадані кандидати виступали з імпровізованої сцени з промовами.

Окрім шоу, людям тут пропонували кашу і спиртні напої. Запрошував до випивки і особисто наповнював чарки кандидат у депутати Червонослобідської сільської ради від Радикальної партії Олега Ляшка, директор місцевого фермерського господарства "Прут" Микола Дубина. На заході неодноразово прозвучало, що він також є кандидатом.

Згодом Дубина також вручав подарунки присутнім. Наймолодшому – іграшку, а найстаршому – пляшку горілки та кільце ковбаси. Зі слів кандидата, планували вручати подарунки і за участь у вікторині. Проте на той час на місці вже працювала поліція, яку викликали спостерігачі "Опори" через імовірний підкуп виборців, тож вікторину скасували.

В "Опорі" нагадують, що, згідно з Виборчим кодексом, надання виборцям грошей, продуктів харчування, спиртних напоїв та послуг, що супроводжується закликами голосувати за певного кандидата, вважається підкупом виборців.

    Реклама на dsnews.ua