• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Добкін сказав, чому вирішив скласти конкуренцію Кернесу на виборах мера Харкова

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат України VIII скликання Михайло Добкін заявив, що не спеціально зареєструвався кандидатом у мери Харкова того ж дня, коли "Блок Кернеса" висунув на цю посаду нинішнього міського голову

Про це він розповів в інтерв'ю LB.ua, передає "ДС".

"Документи я подав рівно через 10 хвилин після того, як подали представники Геннадія Адольфовича. Не спеціально. Вибирав час із урахуванням того, що хотів покататися на мотоциклі, а це потрібно робити вдень, коли видно і тепло", — пояснив кандидат.

При цьому він зізнався, що йому не хотілося зустрічатися з представниками Кернеса, які мали принести для реєстрації документи від його імені.

"Вони всі прекрасні люди, але перетинатися з ними мені не хотілося. Гена сильно роздув команду в мерії", — заявив Добкін.

За його словами, рішення про висунення в мери Харкова він приймав сам і в ньому немає ніякого "підступу", нібито він прикривається шляхетними цілями в ім'я Геннадія Кернеса.

"Я такого не говорив, а сказав, що, приймаючи рішення, керувався, в першу чергу, інтересами свого рідного міста і харків'ян. Я розумів, що відбувається. Розумів, що ми це з Кернесом не проговорювали, ні про що не домовлялися. Мало того, певні люди з його нового оточення починають робити на цьому акцент. Так ось, я кажу: Михайло Добкін ні про що не домовлявся з Кернесом. Він узагалі ні з ким ні про що не домовлявся. Кернес не збирався хворіти, все вийшло несподівано", — виправдався кандидат у мери.

Добкін додав, що востаннє особисто спілкувався з Кернесом приблизно рік тому. А на питання про те, чому обидва не вітають один одного з днем народження, сказав: "Не знаю, він мене не набирає, я його".

Нагадаємо, у Кернеса незадоволені висуненням Добкіна в мери Харкова.

    Реклама на dsnews.ua