• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Епідемія COVID-19 може призвести до масової неявки виборців на дільниці і поставить під сумнів легітимність виборів

Реклама на dsnews.ua

Стрімке поширення коронавірусу в Україні та зростання захворюваності може призвести до неявки виборців на місцевих виборах, які повинні відбутися 25 жовтня. Це може також призвести до нелегітимності виборів, введення надзвичайного стану і жорсткого карантину

Про це йдеться в повідомленні народного депутата Олександра Качури в Telegram, передає "ДС".

"Уже багато представників влади і міністерства заявляли, що вибори відбудуться 25 жовтня і не будуть перенесені.

Я буду менш оптимістичний. Через кілька тижнів ми можемо подолати позначку в 10 тисяч хворих на добу. Показники — необʼектівни: в країні немає масового тестування і ми не знаємо точної кількості хворих на COVID-19", — написав Качура.

За інформацією нардепа, деякі інфекційні відділення завантажені на 75%, і якщо ситуація з інфікуванням населення буде прогресувати, то "ми отримаємо масову неявку виборців на дільниці".

"Таким чином постане питання про легітимність виборів і нам доведеться зібрати волю в кулак і за рекомендацією РНБО парламент буде змушений ввести надзвичайний стан і отже жорсткий карантин.

Здоровʼя і життя українських громадян пріоритет # 1!", — зазначив Качура

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України залучить під час місцевих виборів 25 жовтня мобільні групи і авіацію для реагування на всі протиправні дії.

    Реклама на dsnews.ua