• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Де через вибори найчастіше порушують закон: поліція оновила дані (ІНФОГРАФІКА)

Реклама на dsnews.ua

Протягом минулої доби, 11 жовтня, поліцейські відкрили три кримінальні провадження за фактами порушень виборчого процесу

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Нацполіції, передає "ДС".

Всього за добу до поліції надійшло 167 заяві і повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства. Найбільше зафіксували в Києві – 35, у Львівській області – 33, Житомирській – 11, Дніпропетровській – 10, по девʼять – у Запорізькій та Київській. Ще по вісім повідомлень — в Одеській і Харківській областях, по шість — у Тернопільській і Черкаській, по пʼять — в Івано-Франківській, Рівненській та Херсонській, по три — в Донецькій і Кіровоградській, по два — в Миколаївській, Полтавській і Сумській, по одному — у Вінницькій, Волинській, Хмельницькій, Чернігівській і Чернівецькій.

Усього ж від початку передвиборчої кампанії поліція зареєструвала 3 964 повідомлення. З них у Києві – 457, у Київській області – 451, у Львівській – 299, у Дніпропетровській – 269, у Донецькій – 256.

Зареєстровані передвиборчі правопорушення
Зареєстровані передвиборчі правопорушення

Упродовж доби до ЄРДР внесли відомості щодо трьох кримінальних правопорушень. Загалом — вже щодо 290. З них 147 пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 143 — з виборчим процесом.

Також складено 969 адмінпротоколів.

Як писала "ДС", громадянська мережа "ОПОРА" назвала партії, що найактивніше агітують під час передвиборчої кампанії.

    Реклама на dsnews.ua