• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Харківський губернатор Олексій Кучер різко відповів Філатову і заступився за Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Голова Харківської обладміністрації Олексій Кучер попередив, що вже через кілька днів лікарні будуть переповнені і не зможуть приймати пацієнтів. Відповідальність за це несе міська влада, яка ігнорувала проблему

Про це йдеться у публікації видання "Главком".

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер жорстко відповів меру Дніпра Борису Філатову, який звинуватив президента Володимира Зеленського в неефективній організації боротьби з пандемією коронавірусу.

Губернатор зазначив, що мери міст бояться ухвалювати непопулярні рішення, побоюючись за свої рейтинги перед виборами. У той час як місцева і центральна влада повинна діяти злагоджено заради порятунку життів.

"Хто готовий приймати непопулярні рішення за кілька тижнів до виборів? Хто готовий пояснювати, штрафувати, закривати громадські місця? Точно не мер! Він дуже хоче переобратися. Він буде проводити масові гуляння і робити вигляд, що вірусу немає. А коли неминуче виникнуть проблеми, звинувачуватиме Президента і профільне міністерство", – написав Олексій Кучер у Facebook.

Харківський губернатор попередив, що українські лікарні вже переповнені, і країна опинилася "на порозі великої національної проблеми".

"Залишилися лічені дні до того моменту, коли лікарні будуть переповнені настільки, що доведеться відмовляти пацієнтам", – каже він.

Учитывая сложную эпидемиологическую ситуацию не только в Харькове, но и в других городах, как представитель центральной...

Gepostet von Олексій Кучер am Montag, 5. Oktober 2020

На думку Олексія Кучера, місцеве самоврядування має докладати максимум зусиль, щоб надати всю необхідну допомогу пацієнтам з COVID-19. Зокрема, координувати свої дії з центральною владою.

"Коли людина потрапляє до переповненої міської лікарні, вона думає не про політику і винних. Вона хоче одужати і вижити. У цей момент їй не важливо, хто витратив гроші на міст і парки замість лікарень", – констатував глава ХОДА.

Олексій Кучер також вказав на необхідність "думати не про свої рейтинги перед виборами, а про порятунок наших дітей і батьків!"

"Подумайте про це, коли будете писати черговий хайповий пост. А краще зателефонуйте Президенту і попросіть допомоги. Чи не для себе, а для пацієнтів міських лікарень, на яких у Вас немає ні часу, ні коштів, ні бажання щось змінити», – звернувся Олексій Кучер до мера Дніпра.

    Реклама на dsnews.ua