• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Коронавірус завадив "Слузі народу" обговорити постанову по виборах на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Фракція "СН" іще не обговорювала внесення змін до постанови про місцеві вибори через поширення коронавірусу у Верховній Раді

Про це заявив народний депутат від «Слуги народу» Олександр Качура в ефірі телеканалу «Дом», передає "ДС".

«Зараз ми не прийняли рішення, тому що багато народних депутатів заразились коронавірусом. Більше десяти осіб тільки з фракції "Слуги народу". Тому було відкладено питання зустрічі фракції з цією постановою», — сказав він.

За його словами, комунікація з нардепами з даного питання триває.

«Ми говоримо про те, що Мінський процес заблоковано. Про це пан Фокін нам повідомив, і Леонід Макарович Кравчук теж. Зараз це є палицею в колеса всього процесу», — зазначив він.

У той же час нардеп не зміг назвати кількість парламентаріїв, які підтримують зміну постанови, запевнивши, що багато депутатів висловили готовність голосувати «за».

«В частині четвертого пункту, який блокує зараз усі переговори і мирний процес, повернення наших полонених додому, тут потрібно буде зважити все. Тому що це акт одноразової дії. Від цього нічого не зміниться. Після того як вибори пройдуть, постанова втратить свою силу», — додав Качура.

Нагадаємо, раніше спікер ВР Разумков сказав, що коронавірус за весь час пандемії було підтверджено у 52 народних депутатів.

    Реклама на dsnews.ua