• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Ляшко звинуватив "слуг" і СБУ в спробі вкрасти у нього перемогу на виборах

Реклама на dsnews.ua

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив представників "Слуги народу" і Службу безпеки України у спробі вкрасти у нього перемогу на 208 окрузі

Про це Ляшко заявив в ефірі ток-шоу Савіка Шустера, посилаючись на свої джерела, інформує "ДС".

"Ми перемогли на 208 окрузі. Незважаючи на підкупи, на фальсифікації. Зараз я отримую інформацію, що СБУ через своїх працівників тут на місцях намагається вкрасти нашу перемогу. Тиск на виборчі комісії, фальсифікації, залякування і все інше. Я звертаю увагу суспільства, що партія влади "Слуга народу" програла на 208 окрузі, виграв я, незважаючи на те, що вони бабки розносили, по тисячі гривень за кожен голос. Але зараз вони намагаються нашу перемогу вкраст ", — заявив Ляшко.

"Я вимагаю від влади припинити фальсифікації", — додав він.

Також Ляшко закликав всіх "небайдужих вставати і не дати сфальсифікувати вибори".

Відповідальність за фальсифікації Ляшко поклав на владу.

"Вони розповідали, що вони — нова влада. А фальсифікують по-старому. Використовують адмінресурс, використовують правоохоронні органи, використовують тиск на комісії", — сказав він.

"Я попереджаю президента Зеленського. Він може забрати у мене перемогу на моєму окрузі. Але головне це честь. Чи не стоять честь, гідність того, щоб фальсифікувати вибори. Ми будемо боротися і не дамо вкрасти нашу перемогу", — підсумував лідер "радикалів".

Як повідомляла "ДС", раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив про свою перемогу на проміжних виборах до Верховної Ради в окрузі №208, призначених після загибелі нардепа Валерія Давиденко.

    Реклама на dsnews.ua