• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Люди хочуть бачити у київській владі професіоналів, а не нові обличчя, – експерт

Реклама на dsnews.ua

Вийти до другого туру виборів мера Києва і гідно протистояти чинному столичному голові Кличку здатен лише Олексій Кучеренко

Таку думку в ефірі 4 КАНАЛу висловив кандидат політичних наук Ігор Петренко. На його думку, перевага претендента від "Батьківщини" у досвіді. Так, Петренко нагадав, що Олексій Кучеренко був міністром ЖКГ і головою Запорізької ОДА, тобто має досвід виконання обов'язків, які покладаються на мера міста.

 "Питання тренду, який зараз є, — це професіоналізм. Молоді нові обличчя – це, звичайно, добре, але потрібні професіонали. У Кличка гарні інтенції, бажання щось досягти, але не вистачає професіоналізму. Тому Кучеренко і є його головним конкурентом", — наголосив Петренко.

 Що ж стосується інших кандидатів на посаду столичного голови, то, на думку Петренка, Андрій Пальчевський фактично створює інтернет-партію, тобто віртуальну політичну силу. І бере на озброєння підхід, який використовували у "Слузі народу", — активну критику опонентів. "Спершу на хайпі Пальчевський робив собі рейтинг, підтримуючи Зеленського. А зараз, відповідно, його критикуючи", — резюмував Ігор Петренко.      

    Реклама на dsnews.ua