• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Мера Умані Цебрія все-таки зареєстрували кандидатом на цю посаду

Реклама на dsnews.ua

Уманська міська територіальна виборча комісія (ТВК) зареєструвала чинного мера Олександра Цебрія кандидатом на посаду міського голови

Про це сам Цебрій повідомив у своєму Facebook, передає "ДС".

"Таке рішення було прийнято (тервиборчкомом — "ДС"). Весь склад ТВК одноголосно проголосував за те, щоби включити мене в (виборчу — "ДС") гонку на посаду міського голови Умані", — сказав Цебрій у відеозверненні.

При цьому він звернув увагу, що документи, які він раніше подавав до ТВК, залишилися без змін.

Цебрій закликав жителів Умані прийти на вибори і "зробити правильний вибір".

Нагадаємо, 26 вересня діючий міський голова Умані Цебрій заявив, що міська територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати його як кандидата на пост мера. У той же час ТВК зареєструвала кандидатами на пост мера Умані двох тезок нинішнього міського голови. Причому імена і прізвища вони змінили в червні і липні цього року.

29 вересня Центральна виборча комісія розглянула скаргу Черкаської обласної організації політичної партії "Пропозиція" з проханням скасувати постанову Уманського міськвиборчкому про відмову в реєстрації кандидата Цебрія.

За підсумками розгляду скарги було встановлено, що порушення, на підставі яких тервиборчком відмовив Цебрієві в реєстрації, фактично є неточностями в поданих документах, не є перешкодою для розуміння змісту викладених у них даних, а тому можуть бути усунені в порядку, визначеному Виборчим кодексом України.

Таким чином, Уманську ТВК зобов'язали до 21:00 30 вересня повторно розглянути документи, подані для реєстрації кандидата Олександра Цебрія, відповідно до вимог Виборчого кодексу України і з урахуванням постанови ЦВК, і невідкладно поінформувати ЦВК про прийняте рішення.

    Реклама на dsnews.ua