• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Місцеві вибори на Донеччині: в мери міст зареєстрували понад 100 кандидатів

Реклама на dsnews.ua

У Донецькій області на посаду міських голів зареєстровано 113 кандидатів, з них 71 кандидат — шляхом самовисування, інші — від організацій політичних партій

Про це йдеться в повідомленні громадської мережі "Опора", передає "ДС".

За її підрахунками, лідером по висуненню кандидатів від організацій партій є "Опозиційна платформа — За життя" — її кандидати зареєстровані в 14 містах Донецької області.

Як повідомляється, серед представлених кандидатів на посади мерів переважна більшість складають чоловіки — 88 осіб, жінки — 25 осіб.

Так, в Краматорську міська територіальна виборча комісія зареєструвала 11 кандидатів на посаду міського голови. Серед них тільки одна жінка-кандидат. Також з цих 11 кандидатів чотири людини проживають в інших містах, а зазначені місця роботи і посада цих кандидатів ідентичні.

У Слов'янську зареєстровано 6 кандидатів на посаду мера, в Костянтинівці — 15 кандидатів (з них 7 осіб є співробітниками ТОВ "Гласкомерц"), в Лимані — 5, в Миколаївці — 4, в Маріуполі — 5, в Бахмуті — 9, в Святогорську — 7 кандидатів.

Нагадаємо, у вересні колишнього мера Слов'янська Нелю Штепу, яку підозрюють у сепаратизмі і пособництві окупантам Донбасу, офіційно зареєстрували кандидатом на посаду мера цього міста. Після цього на Соборній площі Слов'янська відбувся мітинг проти повернення Штепи в місцеву політику.

    Реклама на dsnews.ua