• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Місцеві вибори: 15 листопада переобиратимуть 7 мерів

Реклама на dsnews.ua

У неділю, 15 листопада, повторне голосування з виборів міського голови відбудеться у Луцьку (Волинська область), Краматорську (Донецька область), Українці (Київська область), Одесі, Сумах, Херсоні та Камʼянець-Подільському (Хмельницька область)

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Центральної виборчої комісії, передає "ДС".

За даними ЦВК, у повторному голосуванні з виборів міського голови, яке відбудеться на 932 виборчих дільницях, загалом зможуть взяти участь орієнтовно понад 1 млн 582,6 тис. виборців.

Також 15 листопада відбудеться повторне голосування з виборів депутатів місцевих рад у територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тисяч у 16 регіонах: 1 депутата міської ради, 15 депутатів – до 12 селищних рад, 37 депутатів – до 33 сільських рад.

Як зазначається, результати голосування з виборів депутатів місцевих рад та міських голів мають бути встановлені не пізніш як на пʼятий день з дня повторного голосування, тобто до 20 листопада 2020 року включно.

Крім того, станом на 13 листопада у 12 містах 10 регіонів України також призначене повторне голосування з виборів міського голови: у Дніпрі, Нікополі (Дніпропетровська область), Славʼянську (Донецька область), Ужгороді (Закарпатська область), Бердянську (Запорізька область), Броварах (Київська область), Львові, Дрогобичі (Львівська область), Миколаєві, Полтаві, Рівному та Черкасах. Дата їх проведення — 22 листопада 2020 року.  

Нагадаємо, другий тур виборів міського голови Чернівців призначений на 29 листопада. у Борисполі — на 31.01.2021 року.

Раніше в ЦВК заявили про фініш встановлення результатів місцевих виборів в Україні, які проводилися 25 жовтня 2020 року. Станом на 12 листопада залишалось встановити результати в 11 радах і по 6 міським головам.

    Реклама на dsnews.ua