• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Місцеві вибори: Зросла кількість кримінальних справ за порушення виборчого процесу

Реклама на dsnews.ua

За минулу добу поліцейські відкрили 7 кримінальних проваджень за фактами порушень виборчого процесу, всього упродовж доби до поліції надійшло 166 заяв

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Нацполіції, передає "ДС".

Так, найбільше повідомлень зафіксовано у Київській області – 43, у Запорізькій – 24, по 10 – у Донецькій та Полтавській, у Закарпатській – 9, у Вінницькій – 8, по 7 – у Черкаській, Луганській, та Чернівецькій, по 6 – у Миколаївській та Харківській, по 5 – у Кіровоградській, Одеській та Херсонській, по 4 – у Дніпропетровській та Рівненській, по 1 – у Волинській, Житомирській, Львівській, Сумській, Чернігівській областях та місті Києві.

Як зазначається, з 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 1644 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом. 

Водночас усього до ЄРДР внесено відомості щодо 134 кримінальних правопорушень: 76 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 61 – пов’язані з виборчим процесом.

Також складено 191 протокол про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом. 

Нагадаємо, 26 вересня в Україні відкрили 8 кримінальних проваджень за фактами порушення виборчого процесу, всього протягом доби в поліцію надійшло 177 заяв. До ЄРДР було внесено відомості про 108 кримінальних правопорушення.

    Реклама на dsnews.ua