• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

На Кіровоградщині виборча комісія розпочала роботу з двома головами

Реклама на dsnews.ua

На дільниці №350257 у селі Високі Байраки Кропивницького району Кировоградської області одночасно дві особи заявляють, що саме вони є головами ДВК

Про це йдеться у повідомленні громадської організації "ОПОРА", передає "ДС".

Кіровоградський окружний адміністративний суд 24 жовтня зобов’язав Великосеверинівський сільський тервиборком повторно розглянути подання обласної організації партії "Слуга народу" про внесення змін до складу ТВК по дільниці №350257. А саме — замінити голову комісії Юлію Коваленко на Олену Фещікову..

Попередньо Великосеверинівська ТВК за поданням партії "Слуга народу" призначила головою спочатку Юлію Коваленко, а пізніше — Олену Рещікову.

"Останню ТВК призначило з процедурними порушеннями. У постанові суду прізвище кандидатки на голову зазначене помилково як "Фещікова". На засіданні ТВК 24 жовтня за кандидатуру Олени Рещікової на посаду голови ДВК члени комісії не проголосували", — кажуть в "ОПОРІ".

Партія "Слуга народу" подала скаргу на Великосеверинівську ТВК.

Дільниця №350257 відкрилася із запізненням на 10 хвилин.

Наразі одночасно дві особи заявляють, що саме вони є головами ДВК. Комісія чекає на постанову сільської ТВК.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбуваються місцеві вибори. Усі подробиці про хід голосування читайте тут: День виборів. Головні події та скандали в регіонах країни (Оновлюється)

    Реклама на dsnews.ua