• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

На місцевих виборах Зеленський зловживав адмінресурсом, — "ОПОРА"

Реклама на dsnews.ua

На місцевих виборах президент України Володимир Зеленський зловживав адміністративним ресурсом, оскільки використовував у своїх виступах гасла партії "Слуга народу"

Про це заявила голова правління громадської організації "ОПОРА" Ольга Айвазовська в ефірі телеканалу "Інтер", передає "ДС".

"Президент зловживав адміністративним ресурсом. Він не був над процесом, він став його частиною, чим порушив міжнародні стандарти", — сказала Айвазовська.

Вона зазначила, що Зеленський у своїх виступах використовував гасла "Слуги народу".

"Цим він взяв участь в агітації за цю політичну партію, тому що ми бачили ці слогани на білбордах, на зовнішній рекламі тощо", — сказала очільниця "ОПОРИ".

Айвазовська також додала, що робота людей, які проводили ініційоване Володимиром Зеленським опитування в день виборів, має бути оплачена прозоро та офіційно.

"Сьогодні я уточнювала в організаторів, чи буде дійсно сплачено офіційно ці кошти — як цивільно-правові договори підряду, мені гарантували, що буде. Відповідно, з них буде сплачено податки. Відповідно, бюджет цього опитування — 39 млн грн. Якщо розраховувати, 55% дільниць покриття, одна людина на дільницю, 1200 грн на руки, 480 грн податків плюс 40 грн на рекрутера. Це відомості, які моїм колегам під запис надавали компанії (рекрутингові — ред.)", — зазначила вона.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні пройшли місцеві вибори. Усі подробиці про хід голосування читайте тут: День виборів. Головні події та скандали в регіонах країни (Оновлюється)

    Реклама на dsnews.ua