• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

"Опозиційна платформа — За життя" витісняє "Слугу народу" з лідируючих позицій за симпатіями українців, — Медведчук

Реклама на dsnews.ua

В "Опозиційною платформі — За життя" заявили, що за результатами місцевих виборів їх політсила витісняє "Слугу народу" з позицій лідируючої на всеукраїнському рівні політичної сили

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа — За життя", народний депутат Віктор Медведчук, передає "ДС".

Медведчук зазначив, що ОПЗЖ на місцевих виборах перемогла в шести регіонах, "Європейська солідарність" — в пʼяти, і тільки в чотирьох регіонах перемогу здобула партія "Слуга народу", хоча влітку 2019 року «слуг» підтримали в 22 областях. Крім того, заявляють в ОПЗЖ, згідно з опитуванням КМІС, опублікованому на цьому тижні, ОПЗЖ стала лідером в рейтингу політичних партій по країні, набравши 22,1% голосів респондентів в той час, як «слуги» — 18,7%.

Медведчук підкреслив, що ОПЗЖ на місцевих виборах перемогла в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях, а в Харківській, Дніпропетровській і Сумській областях стала другою.

Як заявив нардеп, "Опозиційна платформа — За життя" є партією не тільки Південного Сходу країни, а всієї України, і підкреслив, що партія домоглася високих результатів політсили в ряді західних і південних областей на місцевих виборах.

Він також додав, що у партії є план по досягненню миру на Донбасі. І це, за його словами — один з головних пріоритетів ОПЗЖ. Медведчук також заявив про необхідність зниження тарифів і створення нових робочих місць, і нагадав про досягнуті домовленості з керівництвом РФ про зниження цін на газ і зняття санкцій з окремих українських підприємств. За словами Медведчука, "якби цей процес був обопільним, тут можна було б досягти набагато більш серйозних результатів".

«Досягнуто принципової домовленості про постачання в Україну російської вакцини від коронавирусу " Супутник V " - єдинї в світі вакцини, в чергу за якою вишикувалися понад 50 країн світу. І ще один важливий момент — це гуманітарний порядок денний», — підкреслив Медведчук.

При цьому Медведчук поскаржився на аморфну політику прозахідних партій, зазначивши, що його політсила вже має на руках конкретні домовленості.

    Реклама на dsnews.ua