• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Партія "Європейська солідарність" проходить до Одеської міської, обласної та районної рад

Реклама на dsnews.ua

За результатами місцевих виборів, партія "Європейська солідарність" проходить до Одеської обласної, міської та районної рад. Підтримка "ЄС" на минулих виборах в Одеському регіоні зросла в три рази в порівнянні з парламентськими виборами-2019

Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії, передає "ДС".

«Ми — єдина проукраїнська сила, яка проходить в обласну та міську ради Одеси. Під час передвиборної гонки наші опоненти намагалися переконати виборців, що «ЄС» — суто регіональна партія. Але результати виборів по всій Україні говорять зовсім про інше. Ми отримали значну кількість голосів у кожній області країни. І одесити також проявили рішучу позицію і показали, що наша політсила — не просто проукраїнська, а й всеукраїнська! Це наша спільна перемога», — заявив народний депутат Олексій Гончаренко, який очолював штаб політичної сили в Одеському регіоні на цих місцевих виборах.

За даними ЦВК, «Європейська солідарність» набрала 10,37% голосів на виборах в Одеську обласну раду, 11,87% — до міської ради, 11,82% — до районної ради. Кандидат на посаду міського голови від «ЄС» Петро Обухів посів третє місце з підтримкою 11,26% голосів. Він випередив представника «Слуги народу» Олега Філімонова, який не подолав навіть 10% бар'єр.

Найбільшу підтримку в регіоні партія «ЄС» отримала на мажоритарному окрузі на півночі Одеської області, від якого раніше до Верховної Ради був обраний Олексій Гончаренко. У Куяльницькій ОТГ партія виграла вибори, набравши 33%, а кандидат від «ЄС» Сергій Паламарчук став главою ОТГ з результатом в 51% голосів.

    Реклама на dsnews.ua