• USD 28.5
  • EUR 34.1
  • GBP 38
Спецпроєкти

"Проєкт Україна закрито": Скандальна Єгорова прокоментувала місцеві вибори

Реклама на dsnews.ua

Скандальна телеведуча Сніжана Єгорова відзначилася черговою заявою про Україну, яку зробила після місцевих виборів у країні

Свою "експертну" думку відома своїми антиукраїнськими поглядами артистка озвучила в ефірі телеканалу НАШ, передає "ДС".

Артистка назвала Україну "закритим проєктом", адже, за її словами, держави у народу не залишилося. Також Єгорова додала, що країна "здобула незалежність від здорового глузду".

"Це катастрофа, це біда. На мій погляд проєкт "Україна" закрито, ось узагалі апріорі закрито. У нас давно немає держави, немає чіткої позиції, куди ми рухаємося, немає нормальних адекватних лідерів, які можуть узяти це все під власний контроль. Влада почала знущатися з власного народу, ці "рагулі" виросли, коли Україна здобула незалежність від здорового глузду", — висловилася Сніжана Єгорова.

За словами телеведучої, в країні з кожним роком життєва ситуація тільки погіршується.

"Я займаю досить активну громадянську позицію і в цей важкий період вважаю за краще бути разом зі своїм народом. Я чую, що говорять на вулиці, і намагаюся донести позицію народу, а не позицію політичних "бультерьерів", які на ТБ влаштовують "гладіаторські бої". Людям обіцяють поліпшення життєвій ситуації, однак насправді з кожним роком ми бачимо тільки погіршення. Коли я зрозуміла, що явка на вибори — неймовірно низька, коли я побачила, як організовано ці вибори, я подумала, що "коли рагулі беруться за справу — ми бачимо "високий рівень гри", — підсумувала Єгорова.

Як повідомляла "ДС", раніше Єгорова безпідставно образила українських бійців, які воюють на сході країни з російськими окупантами і їх найманцями.

    Реклама на dsnews.ua