• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Саакашвілі поклявся, що ніяких проектів з Богданом не затіває: Пити можу з ким завгодно

Голова виконкому Національної ради реформ при президенті України Михайло Саакашвілі вирішив виправдатися за свою вчорашню фотографію, на якій він розпиває вино разом з ексголовою Офісу президента Андрієм Богданом і нардепом від "Слуги народу" Єлизаветою Ясько

Реклама на dsnews.ua

Заяву по цьому приводу Саакашвілі розмістив на своїй сторінці в Facebook, інформує "ДС".

Саакашвілі зазначив, що найбільшу реакцію в соцмережах викликало його спілкування з Богданом.

"У мене з Андрієм дружні відносини, рівно так само як і з багатьма іншими з різних політичним бекграундом. У себе вдома, за дружнім столом, я можу обговорювати будь-які теми з ким завгодно. Ніяких загальних політичних і партійних проєктів я з Андрієм Богданом найближчим часом створювати не збираюся. Це не заважає нашому спілкуванню ", — заявив у зв'язку з цим експрезидент Грузії.

При цьому Саакашвілі оголосив, що політично його позиція "абсолютно ясна".

"Я повністю підтримую президента Зеленського і намагаюся бути корисним народу України в розробці перетворень і реформ, ніж активно зараз займаюся", — сказав він.

Також глава виконкому Нацради реформ заявив, що підтримує "багатьох перспективних, особливо молодих політиків і з команди Зеленського, і в цілому по Україні".

"Я дуже хочу, щоб це нове покоління було більш успішним, ніж всі попередні", — уклав Саакашвілі.

Нагадаємо, фото з Саакашвілі і Ясько Андрій Богдан виклав у себе в Facebook c коментарем: "Є цікавий розклад на київські вибори".

Ясько також підтвердила, що на зустрічі йшлося про вибори.

"Обговорюємо київські вибори в дуже цікавій компанії", — написала вона в підписі до фото.

Відзначимо, що і сам Саакашвілі заявляв, що мова йшла саме про вибори.

"У центрі у нас справжня киянка в п'ятому поколінні і ми говоримо про київські вибори", — підписав він фото з Богданом і Ясько.

    Реклама на dsnews.ua