• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

"Слуга народу" зберігає вектор на об'єднання країни, — Корнієнко

Реклама на dsnews.ua

Партія "Слуга народу" має намір продовжувати реалізовувати свій вектор на об'єднання України і хоче запропонувати всім місцевим радам не займатися політикою, а займатися вирішенням конкретних проблем життя громадян на місцях

Про це заявив глава партії, перший заступник фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко в ефірі програми "Ніч виборів з Савіком Шустером" на телеканалі "Україна 24", передає "ДС".

""Слуга народу" зберігає вектор на об'єднання країни. Тому що найбільш вагомі результати у нас в центрі країни. Це центральні області. Також у нас не менше представництво і на півдні, і є представництво на сході. Фактично "Слуга народу" буде представлена по всій країні, найбільшою кількістю депутатів", — сказав він.

Корнієнко вважає, що в подальшому завдання — зробити так, щоб Україна не ділилася, а об'єднувалася навколо ідей розвитку, руху вперед.

"Ми хочемо закликати всіх менше займатися політикою в місцевих радах. Ми хочемо це запропонувати, як такий виклик на наступні п'ять років для всіх місцевих рад. Менше займатися звільненням якихось прем'єр-міністрів, як у нас деякі обласні ради люблять робити, або висловлювати ставлення до інших країн, а більше займатися тим, що очікують люди від місцевих рад, рішенням місцевої проблематики в першу чергу", — вказав він.

Нагадаємо, раніше лідер партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що в місцевих радах партія "Слуга народу" буде створювати ситуативні коаліції для окремих голосувань.

    Реклама на dsnews.ua