• USD 28.4
  • EUR 34.3
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Слуги" хочуть скасувати другий тур виборів мерів, - джерело

Реклама на dsnews.ua

Представники партії "Слуга народу" хочуть скасувати другий тур виборів мерів у ході місцевих виборів, які пройдуть 25 жовтня 2020 року

Як повідомило джерело "ДС", дана пропозиція надійшла на розгляд Верховної Ради.

Йдеться про проєкт постанови № 4234 "Про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України" Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році", який був внесений до парламенту 20 жовтня народним депутатом фракції "Слуга народу" Тетяною Грищенко.

За словами джерела, нардеп пропонує скасувати другий тур виборів мера в звʼязку з епідеміологічною ситуацією, яка склалася в країні.

Зараз текст проєкту постанови на сайті ВР відсутній. Зазначено лише, що він переданий на розгляд керівництва парламенту.

Місцеві вибори пройдуть 25 жовтня. У містах з населенням понад 75 тис. якщо жоден з кандидатів в мери не набере більше 50% голосів, проводиться другий тур виборів, в який виходять два лідери.

Зараз закон вимагає провести другий тур протягом трьох тижнів з моменту встановлення результатів першого. Приблизна дата проведення другого туру виборів мера — 15 листопада.

    Реклама на dsnews.ua