• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Слуги" перетворять Україну на авторитарну Білорусь, — Порошенко

Реклама на dsnews.ua

Голосування за "Слуг народу" призведе до авторитаризму як в Білорусі, а за ОПЗЖ – до режиму на кшталт російського

Про це розповів виборцям п’ятий президент, лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко під час виступу на партійній конференції у Ромнах на Сумщині, повідомляє пресслужба партии "ЄС".

"Якщо ти хочеш жити у Росії – чи як в Росії, голосуй за ОПЗЖ, за п’яту колону Росії. Якщо ти хочеш жити як зараз у Білорусі – щоб ти на вулицю не вийшов, кийками тебе ганяли, а рахували голоси на виборах так, щоб з трьох відсотків перерахували на всі 70 і від народу нічого не залежало – голосуй за "Слуг народу", – сказав Порошенко.

При цьому він зауважив, що для тих, хто хоче, щоб Україна стала членом Європейського Союзу,  немає іншої альтернативи, як голосувати за "Європейську Солідарність" та її висуванців.

"Партія "Європейська Солідарність" – єдина загальноукраїнська проєвропейська політична сила.  Ми налагодимо дуже ефективну співпрацю з нашою фракцією в облраді. Ми налагодимо ефективну співпрацю з нашими фракціями в міських радах, з нашими народними депутатами у Верховній Раді Це парламентський спецназ, який захищає українців", – сказав лідер партії.

Також Порошенко нагадав, що за півтора року "Європейська Солідарність" проявила себе як серйозна опозиційна сила, яка за допомогою активної частини суспільства зупинила "безліч антиукраїнських, або просто безглуздих, некомпетентних, дилетантських ініціатив монобільшості".

"В найважчі часи наша з вами команда врятувала країну, зупинила російську агресію, не дала нас затягнути інструментами гібридної війни у розшматування держави, зупинила економічну кризу, забезпечила економічне зростання. Ми єдині, хто послідовно відстоює курс нашої крани на членство в Європейському Союзі та НАТО і записали це в Конституцію", – наголосив лідер партії.

Першим і головним стратегічним завданням на виборах Порошенко назвав протидію московському реваншу, що є особливо важливо у прикордонних областях.

    Реклама на dsnews.ua