• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Слуги" заблокували роботу нового складу Полтавської міськради

Реклама на dsnews.ua

Полтавський окружний адміністративний суд визнав недійсним протокол територіальної виборчої комісії про вибори депутатів міськради за позовом кандидата в депутати від «Слуги народу» Віталія Сьоміка

Він зазначив, що Шевченківський районний в Полтаві тервиборчком помилково передав міській комісії мішок з бюлетенями однієї з дільниць. Це і стало причиною для позову, передає "ДС" з посиланням на "Суспільне".

Тому, до загальних результатів голосування не врахували понад 600 голосів виборців. За словами Сьоміка, це впливає на те, хто саме буде обраний до Полтавської міської ради.

Глава Полтавського міського тервиборчкому Алла Назаренко зазначила, якщо ТВК вирішить не подавати апеляцію, то голоси з неврахованої дільниці мають знову перерахувати. А після цього міська ТВК має скласти новий протокол про результати голосування, а також повторно оголосити список депутатів міської ради.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня. У Полтавську міську раду по протоколу ТВК вибрали 42 депутата. Це представники 7 політичних сил. Найбільше мандатів у партії «За майбутнє» (10) і у «Слуги народу» (9). По шість мандатів у «Рідного міста» та «Європейської солідарності». По 4 мандати отримали «Партія простих людей» і «Опозиційна платформа — За життя». А «Свободу» в міській раді представлятиме 3 депутата.

    Реклама на dsnews.ua