• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Слуги" знають, що більшість на місцевих виборах їм уже не взяти, — Дубінський

Реклама на dsnews.ua

"Слуги народу" вже не впевнені в перемозі на місцевих виборах восени і, здається, навіть не намагаються змінити ситуацію

Таку думку в інтерв'ю виданню Страна висловив нардеп від "СН" Олександр Дубінський, передає "ДС".

"Замість того, щоб перемогти, ми шукаємо комфортних для себе кандидатів. Ми не готові йти на компроміси. Наприклад, самостійних і не завжди слухняних ми чомусь відкидаємо. Це — помилка. Слухняні часто нерейтингові, не злітають. Зате так, він хороший хлопець і начебто програти з ним не так ганебно", — зазначив він.

"Хоча програвати не можна. Після децентралізації всі бюджети будуть розподіляти там, влада буде там. А у нас байдуже ставлення до показників на виборах. Це відчуття у того ж Арахамії (лідер фракції" Слуга народу Давид Арахамія, — "ДС"), типу " та й х*й із ним, корабель "слуг" уже поплив, будемо шукати інший" — мене дуже сильно турбує. Турбує це небажання перемогти", — додав нардеп.

На його думку, якщо "слуги" програють вибори на місцях, їх опоненти легітимізують свою владу і продовжать непокору центру.

"Не скрізь главами обласних рад будуть представники "Слуги народу", а не так як зараз, коли міністри, прокурори — всі наші. Після 25 жовтня може виявитися, що не всі наші. І потрібно буде вести діалог. Після 25-го вони легітимізують це право, так себе поводити за нової влади. Це як нарвані хулігани, коли спочатку ти не дав їм у носа, вони почали нахабніти. Якщо на виборах вони наберуть більше, ніж влада, то легітимізують себе ще більше. У них будуть бюджети, їх прокурори і так далі", — резюмував Дубінський.

    Реклама на dsnews.ua