• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

"Слуги" знають, що програють: Потураєв заявив про готовність до "ситуативних союзів" після виборів

Реклама на dsnews.ua

Кандидати в мери від "Слуги народу" від початку програвали чинним мерам українських міст на місцевих виборах

Про це в інтервʼю LB.ua розповів голова Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики, керівник Кіровоградського партійного осередку Микита Потураєв, передає "ДС".

"Нічого не будемо робити, ми спокійно до цього (результатів місцевих виборів, — "ДС") будемо ставитися. Я до цього ставлюся спокійно. Від початку було абсолютно зрозуміло, що, почавши підготовку до виборів улітку, ми не переграємо чинних мерів. Тим більше, вони за останні роки отримали приголомшливі можливості в умовах децентралізації. Тому незалежні кандидати не мають жодних шансів, як і кандидати від інших партій теж. Тому що наші кандидати в мери конкурують з конкретними результатами навіть не чинних глав міст чи громад — вони конкурують з результатами успішної реформи. У цьому сенсі політичної конкуренції тут нема. А така конкуренція на місцевому рівні зʼявиться, думаю, вже в наступному політичному циклі", — зазначив Потураєв.

За його прогнозами, на заході України фракції "СН" будуть у меншій кількості, у центрі зайде більше людей.

"Але це ніякий не програш… Думаю, на місцях складатимуться ситуативні союзи. Але не коаліції. Адже коаліція створюється тільки в парламенті. У місцевих радах цього нема. Хоча навіть у парламенті, як відомо, за наші законопроєкти голосує і "ЄС", і ОПЗЖ. А в деяких випадках з нами голосує тільки "ЄС", а ОПЗЖ — не голосує. Або навпаки. Тож конфігурації, які складуться у місцевих радах, будуть різними", — вважає він.

Нагадаємо, раніше "слуга" Олександр Качура заявив, що його партія може обʼєднатися з ОПЗЖ. Правда, потім відмовився від своїх слів.

    Реклама на dsnews.ua