• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Суд відмовив Пальчевському в перерахунку голосів в Києві

Реклама на dsnews.ua

Окружний адміністративний суд Києва відмовив кандидату в мери столиці Андрію Пальчевському і Київської міської організації партії "Перемога Пальчевського" в проведенні повторного підрахунку голосів виборців на деяких виборчих дільницях

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ОАСК, інформує "ДС".

"Суд, розглянувши позови, де заявниками зазначені кандидати у депутати КМР від Київської міської організації політичної партії "Перемога Пальчевського", а також кандидат на посаду мера Андрій Пальчевський, ухвалив – відмовити у задоволені позовних вимог", — повідомили в ОАСК.

Таке рішення в суді пояснили тим, що позивачі не надали ніяких доказів, які б свідчили про можливі порушення відповідачами вимог Виборчого кодексу, про які йдеться в позовах. Зокрема, позивачами не представлені в суд і матеріали справи не містять жодних доказів фіксування позивачами або їх офіційними спостерігачами зазначених ними порушень з боку відповідачів, зокрема, актів про порушення вимог Виборчого кодексу України.

Також позивачами не представлені в суд докази порушення порядку встановлення підсумків голосування на місцевих виборах, не були надані докази подання ними зауважень при складанні та підписанні протоколу підрахунку голосів.

Як відомо, до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло 20 виборчих позовів. Серед вимог було зазначено — визнати протиправними дії Деснянської, Подільської, Печерської, Шевченківської, Дніпровської, Голосіївської, Дарницької, Соломʼянської, Святошинської, Оболонської районних у місті Києві ТВК. Також суд просили встановити, що чергові вибори Київського міського голови і депутатів до Київської міської ради 25 жовтня не відбулися.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що в Києві у "Опозиційної платформи — За життя" нібито вкрали голоси на користь "Перемоги Пальчевського", яка балансувала на межі прохідного барʼєру на виборах до Київради.

    Реклама на dsnews.ua