• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Сюмар: "Європейська Солідарність" впевнено виграла вибори до Київської облради

Реклама на dsnews.ua

Партія "Європейська Солідарність" посіла перше місце на виборах до Київської обласної ради і отримає 25 мандатів

Про це йдеться в повідомленні народного депутата фракції "ЄС" Вікторії Сюмар в Facebook, передає "ДС".

"17 днів знадобилося ТВК, щоб нарешті підвести офіційні результати виборів до Київської обласної ради. Можливо, так довго рахували, тому що впевнене перше місце тут отримала "Європейська солідарність". Наш результат майже сто тисяч голосів! Тому у "ЄС" буде 25 депутатів, 22 — у Слуг, по 14 у "За майбутнє" і у "Батьківщини", 9 у ОПЗЖ", — написала Сюмар.

Депутат зазначила, що в партії готові до переговорів з проукраїнськими політичними силами, які поділяють програмні принципи "Європейської Солідарності" в області. "Воля виборців в області очевидна — формування більшості на чолі з "ЄС", — зазначила вона.

Сюмар, також повідомила, що "ЄС" перемогла на виборах голів десяти ОТО на Київщині, але оголошення їх переможцями "поки затягують усіма можливими способами".

Нардеп нагадала, що попереду оскарження результатів у Василькові, перевибори в Українці, Броварах і Борисполі. "У кожному з цих міст будемо боротися за перемогу", — заявила представник "Європейської Солідарності".

Нагадаємо, за результатами місцевих виборів, партія "Європейська солідарність" проходить до Одеської обласної, міської та районної рад.

    Реклама на dsnews.ua