• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Турчинов назвав нинішні вибори одними з найбрудніших

Реклама на dsnews.ua

Місцеві вибори 2020 року — одні з найгірших за рівнем організації та масштабності фальсифікацій

Про це заявив керівник Центрального штабу "Європейської Солідарності" Олександр Турчинов на брифінгу, передає "ДС" з посиланням на Цензор.НЕТ.

За його словами, головна ознака цих виборів — повернення нашої країни до масштабних фальсифікацій, як це було за часів Віктора Януковича. "Причому це відбувається у всіх регіонах нашої країни", — сказав Турчинов, пояснивши, що більшість правопорушень стосується незаконної підтримки партії влади.

Він повідомив, що однією з поширених форм фальсифікації виборів є прописка наших громадян, які свідомо беруть участь у фальсифікації, за місцем проживання, де вони ніколи не були.

"І сьогодні багато таких "гастролерів" їздять автобусами по країні, фактично змінюючи результати на користь тих чи інших кандидатів", — сказав він, додавши, що на цих виборах відбувається незаконна агітація за партію влади, адміністративний тиск і підкуп виборців.

Також керівник Центрального штабу ЄС повідомив, що в Києві були виявлені протоколи дільничних виборчих комісій, "в яких двічі була надрукована така політична сила, як ОПЗЖ".

"ТВК в Києві очолює представник "Слуги народу" і ми вважаємо, що це була свідома "помилка"", — сказав Турчинов, підкресливши, що якби ця помилка була виявлена представниками "Європейської Солідарності", "ми могли б говорити про зрив виборчого процесу в столиці України".

"Не дивлячись на те, що активістами "Європейської Солідарності" злочини документуються і передаються в правоохоронні органи, у нас поки немає фактів порушення справ проти тих, хто займається фальсифікаціями", — сказав Турчинов.

    Реклама на dsnews.ua