• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Києві з’явились банери "Перемога Пальчевського = перемога Путіна"

У Києві невідомі розвісили банери, які вказують на проросійську позицію кандидата в мери столиці України Андрія Пальчевського 

Реклама на dsnews.ua

Банери помітили сьогодні на Шулявському та Печерському мостах. Вони стилізовані під зовнішню рекламу кандидата, а на передньому плані — напис "Перемога Пальчевського = Перемозі Путіна".

Банер "Перемога Пальчевського = Перемозі Путіна"
Банер "Перемога Пальчевського = Перемозі Путіна"

Як відомо, раніше Андрій Пальчевський неодноразово привертав увагу громадських організацій та журналістів через балотування до Держдуми Російської Федерації, відомості про можливі зв‘язки з російськими спецслужбами та кримінальними елементами, а також через періодичну появу в ефірі російських пропагандистських каналів.

Наприклад, за даними журналістського розслідування Bihus.info "Пальчевський PRO: російський бізнес, звʼязки з окупантами й команда привидів", бізнес-активи Пальчевського управляються через спільні офшорні компанії з компаніями відомого вихідця з російського криміналу Віталія Кочеткова, а сам політик перебуває в тісному зв‘язку з депутатом від ОПЗЖ Вадимом Столаром.

Нагадаємо, раніше Пальчевський потрапив у скандал після інтерв’ю журналістами української служби новин BBC. Зокрема, він відхрестився від своїх слів на російському ТБ про возз’єднання з РФ, незважаючи на відеодокази. Попри це, Пальчевський звинуватив журналістку Діану Куришко у брехні та вимагав вибачень. 

    Реклама на dsnews.ua