• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Києві з’явились банери "Перемога Пальчевського = перемога Путіна"

Реклама на dsnews.ua

Сьогодні на столичних мостах зʼявилися банери зі звинуваченнями кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського у проросійськості

Полотнища стилізовано під зовнішню рекламу кандидата, а на передньому плані — напис "Перемога Пальчевського = Перемозі Путіна".

Банери помітили на Шулявському та Печерському мостах.

Як відомо, раніше Андрій Пальчевський неодноразово привертав увагу громадських організацій та журналістів через балотування до Держдуми Російської Федерації, можливі зв‘язки з російськими спецслужбами та кримінальними елементами, а також через періодичну появу в ефірі російських пропагандистських каналів. 

За даними журналістського розслідування Bihus.info «Пальчевський PRO: російський бізнес, звʼязки з окупантами й команда привидів», бізнес-активи Пальчевського управляються через спільні офшорні компанії з компаніями відомого вихідця з російського криміналу Віталія Кочеткова, а сам політик перебуває в тісному зв‘язку з депутатом від ОПЗЖ Вадимом Столаром.

Нагадаємо, раніше Пальчевський на російському ТБ заявив про можливість "возз’єднання з РФ". Але пізніше в інтерв’ю журналістам української служби новин BBC відхрестився від своїх слів. Попри те, що йому навели відеодокази його слів, Пальчевський звинуватив журналістку Діану Куришко у брехні та вимагав вибачень.

    Реклама на dsnews.ua