• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

У "слуг" в місцевих радах не буде постійної коаліції, — Корнієнко

Реклама на dsnews.ua

У місцевих радах партія "Слуга народу" буде створювати ситуативні коаліції для окремих голосувань

Про це заявив на брифінгу лідер партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає "ДС".

Він зазначив, що закон не передбачає створення обовʼязкових коаліцій у місцевих радах, і є питання, за які будуть все голосувати, наприклад, бюджет області.

"Буде коаліція більшості взагалі депутатів, але вона буде ситуативною. Чи будемо ми голосувати поруч з "ЄС" чи з "Опозиційною платформою – За життя"? Можливо, я це не виключаю. Але знов-таки, це обʼєднання щодо важливих для громади, для району, для області питань"", — заявив Корнієнко.

За його словами, "Слуга народу" буде шукати партнерів "серед конструктивних сил".

"Щодо стабільних коаліцій, що ми домовилися раз і назавжди і пʼять років перебуваємо в такому стані, я думаю, що ми будемо шукати партнерів серед конструктивних сил. У першу чергу – серед місцевих партій, там де в нас немає якогось жорсткого протистояння, як у Дніпрі, наприклад, де ми, швидше за все, будемо опонувати партії "Пропозиція". Ну і взагалі по країні, думаю, що в нас збережеться ця традиція опонувати партії "Пропозиція", з якою ми давно в дискусії", — сказав Корнієнко.

Також він додав, що його партія буде активно виступати за "деполітизацію місцевих рад".

"Рішення щодо того, що обласна рада висловлює своє відношення до інших країн, до якихось там політичних процесів, пропонує зняти премʼєр-міністра, абощо, рішення, коли міська або районна рада звертається щодо якихось законів і так далі, – ми будемо жорстко проти цього виступати, опонувати цьому аж до блокувань трибуни і так далі. Тому що ми вважаємо, що місцева влада має займатися місцевими проблемами", — сказав нардеп.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський заявив, що низький результат партії влади на місцевих виборах свідчить про те, що Україна — вільна країна і буде продовжувати рухатися в цьому напрямку.

    Реклама на dsnews.ua