• USD 28.4
  • EUR 33.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У "Слузі народу" відреагували на заяву народного депутата Галушка про вихід з партії

Реклама на dsnews.ua

У партії "Слуга народу" вивчають інформацію щодо того, що всі місця в списку політсили на окрузі №97 у Київській області нібито продані, про що у своєму відеозверненні сказав народний депутат від цієї фракції Микола Галушко

"26 вересня згаданий депутат виклав у соцмережі відеозвернення до президента України, в якому зазначив, що всі місця в списку "Слуги народу" на окрузі № 97 у Київській області нібито були продані. Це дуже серйозні звинувачення, оскільки "договорняки" та торгівля місцями у списках суперечать моральним принципам нашої команди. Тому служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки", — йдеться в офіційній заяві партії на сторінці в соцмережі Facebook у неділю.

Також у політсилі перевіряють факти, які навів керівник Київської обласної організації партії "Слуга народу" Олександр Дубінський. За його даними, Галушко зустрічався з політичними опонентами "Слуги народу" на окрузі №97 і, ймовірно, мав намір включити їхніх людей до списку на місцеві вибори.

"Керівництво партії "Слуга народу" довіряє партійним командам у регіонах. Тому все, що можна вирішити в місцевому партійному осередку, вирішується там. Водночас вищі керівні органи і особи мають достатньо інструментів впливу на керівництво осередків – і вони ними неодмінно скористаються, якщо факти "продажу місць" підтвердяться", — наголошується в заяві.

Щодо намірів нардепа Галушка вийти з партії "Слуга народу" в політсилі зазначили: коли від нього надійде офіційна письмова заява про це, керівні органи партії розглянуть її у відповідному до статуту порядку. Водночас про вихід Галушка з фракції "Слуга народу" у парламенті не йдеться.

Як повідомлялося, 26 вересня народний депутат від фракції "Слуга народу" Микола Галушко заявив, що виходить з партії.

У своєму відеозверненні до президента України Володимира Зеленського він стверджував, що всі місця в списку "Слуги народу" в його окрузі продані.

"…на місцевих виборах всі місця в списках від партії "Слуга народу" були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старими елітами, на жаль, просто слова. Для цього достатньо відкрити список кандидатів від партії "Слуга народу" в моєму окрузі. В таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола Леонідович, офіційно заявляю про вихід з партії "Слуга народу", — наголосив нардеп.

Галушко виграв вибори депутата Верховної Ради в 97-му округу (центр — Бровари Київської області).

Щодо заяви народного депутата від фракції «Слуга Народу» Миколи Галушка. 26 вересня згаданий депутат виклав у соцмережі...

Gepostet von Слуга Народу am Sonntag, 27. September 2020

С удивлением посмотрел видео-обращение народного депутата Галушко Микола, который решил выйти из партии СН из-за того,...

Gepostet von Александр Дубинский am Samstag, 26. September 2020
    Реклама на dsnews.ua