• USD 28.5
  • EUR 34.1
  • GBP 38
Спецпроєкти

В Дрогобич на вибори підвезли "тітушок" під виглядом журналістів (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Дрогобичі Львівської області було помічено групу близько 100 молодих хлопців спортивної статури, які, ймовірно, прибули в місто на автобусах з львівськими номерами

Про це йдеться в повідомленні ГО "ОПОРА", передає "ДС".

Правоохоронці поспілкувалися з молодими людьми, які розповіли, що вони планують охороняти виборчі дільниці і є журналістами. На підтвердження останнього факту показали посвідчення видання "Нова пора".

У Дрогобичі з'явилися "ТІТУШКИ"
У Дрогобичі з'явилися "ТІТУШКИ"

За інформацією з державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності, це медіа зареєстровано в Запорізькій області.

"Тітушки" прибули до Дрогобича під виглядом запорізьких журналістів
"Тітушки" прибули до Дрогобича під виглядом запорізьких журналістів

Поліція вже провела перевірку і встановила особи цих людей. З'ясувалося, що 3 людини прописані в Запорізькій області. Все решта — у Львівській.

Представники цього видання вже намагалися потрапити в приміщення дільничних виборчих комісій №461735 (місто Стебник) і №461718 (місто Дрогобич). Голови комісій разом з поліцейськими в праві присутності їм відмовили. У одного з представників ЗМІ не було печатки на журналістському посвідченні, інший мав свідоцтво про реєстрацію видання з простроченою датою.

Як повідомляла "ДС", сьогодні, 22 листопада, в Дрогобичі проходить другий тур виборів мера.

    Реклама на dsnews.ua