• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Херсоні і Кам'янець-Подільському не вистачає виборчих урн, — "ОПОРА"

Реклама на dsnews.ua

Спостерігачі громадянської мережі "ОПОРА" повідомляють про порушення на виборчих дільницях в день голосування в другому турі виборів міського голови в деяких населених пунктах України

Інформація про порушення опублікована на сайті "ОПОРИ", передає "ДС".

Так, в Луцьку на двох виборчих дільницях комісії не вели протоколів ранкового засідання. На одній з дільниць комісія не оголосила кількість виборців і бюлетенів. Щодо протоколу відповіли, що оформлять його пізніше.

На виборчих дільницях в Кам'янець-Подільському не вистачає урн для голосування, фіксують спостерігачі "ОПОРИ". На одній з дільниць члени комісії вирішили не використовувати урну через пошкодження, тому заклеїли її скотчем, перевернули і відставили в сторону.

Брак виборчих урн і кабінок для голосування спостерігається і на трьох ділянках в Херсоні.

У місті Українка (Київська обл.) На одній з дільниць секретар комісії почала заповнювати протокол про підрахунок голосів, не дочекавшись завершення голосування, майже з початку робочого процесу.

Нагадаємо, в неділю, 15 листопада, в семи містах України проходить повторне голосування на виборах міського голови. Мера обирають в Сумах, Одесі, Херсоні, Луцьку, Краматорську, Кам'янець-Подільському та Українці.

    Реклама на dsnews.ua