• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

В ОБСЄ залишилися задоволені місцевими виборами в Україні

Реклама на dsnews.ua

Виборчий процес на місцевих виборах в Україні 25 жовтня пройшов спокійно і був добре організований

Про це заявила сьогодні на брифінгу керівник місії спостерігачів від Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини Інгібьерг Сольрун Гісладоттір, інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Місцеві вибори, які пройшли в Україні, були дуже важливими через те, що відбулася попередня реформа децентралізації, яка дала місцевій владі, місцевому самоврядуванню значні повноваження ... На обмеженій кількості виборчих дільниць, які відвідували представники БДІПЛ в день виборів, ми спостерігали, що виборчий процес проходив в цілому спокійно, був добре організований і прозорий, всі процедури в цілому були дотримані", — сказала Гісладоттір.

При цьому вона повідомила, що це попередні висновки БДІПЛ ОБСЄ, представники місії продовжать спостереження за виборами в Україні в ході другого туру.

"Ми сподіваємося, що наші попередні висновки дозволять в подальшому розвивати українське законодавче поле в цій сфері", — сказала керівник місії.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні пройшли місцеві вибори. Всі подробиці про хід голосування читайте тут: День виборів. Головні події та скандали в регіонах країни.

    Реклама на dsnews.ua