• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

В "Слузі народу" сказали, скільки українців узяли участь в опитуванні Зеленського

Реклама на dsnews.ua

В опитуванні "5 запитань від президента", яке проводила компанія "Зе Медіа", взяли участь близько 5 млн українців

Про це 26 жовтня заявив глава партії "Слуга народу", перший заступник голови однойменної фракції у Верховній Раді Олександр Корнієнко, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Що стосується кількості людей, які взяли участь, то це приблизно половина тих, хто проголосував у день виборів. Тобто до 5 мільйонів громадян узяли участь у цьому опитуванні", — сказав він на брифінгу в штабі партії.

Він нагадав, що фінансувалося опитування партією "Слуга народу", а організовувалося компанією "Зе медіа", у якої "є повна акредитація і можливості проводити соціологічні дослідження".

"Її засновником є професійний соціолог. З цією компанією ми працюємо вже не перший раз, ми працювали з ними і на парламентських виборах. Вони погодилися організувати це опитування, організувати волонтерів-інтерв'юерів, логістику і так далі", — уточнив Корнієнко.

Політик підкреслив: оскільки партія "Слуга народу" відмовилася від державного фінансування, то виділені на опитування кошти — це спонсорська допомога донорів партії.

"Яких багато, вони представляють малий і середній бізнес, їх більше 300 за останній час, напевно, було. І в звіті НАЗК, коли ми його подамо, на всі ці питання можна буде отримати відповіді", — сказав він.

Нагадаємо, партія "Слуга народу" оприлюднила результат так званого "всеукраїнського опитування", проведеного за вказівкою президента Володимира Зеленського, за підсумками обробки 74% анкет.

"Слуги" запевняють, що українці нібито віддали свої голоси наступним чином:

Довічне за корупцію. За — 82,97%, проти — 13,8%

Вільна економічна зона на Донбасі. За — 46,70%, проти — 46,4%

Зменшити кількість депутатів. За — 89,60%, проти — 7,1%

Легалізувати медичний канабіс. За — 64,88%, проти — 29,5%

Будапештський меморандум. За — 74,12%, проти — 17,2%.

    Реклама на dsnews.ua