• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Вінниці кандидат від "Слуги народу" зганьбилася антисемітським відео з матами

Реклама на dsnews.ua

Кандидат у депутати міськради Вінниці від "Слуги народу" Олена Жучинська опублікувала нецензурне відеозвернення, назвавши "ж*дизм" те, що її оштрафували за паркування в невстановленому місці

Відео з збуреннями з приводу штрафу вона виклала в свій Instagram-аккаунт. Запис дуже швидко розійшовся пабліками в різних соцмережах.

"Я щойно ох**ла, бл**ь. Я стояла на розмітці, бл**ь, у центрі міста, на місці для паркування. Ці пі****си, на**й, бл**ь, ця "Муніципальна варта" — кінчені, бл**ь, просто пиз**ць. Наклеїли мені, на**й, штраф. Я … Тобто бл**ь? Це що за на**й, бл**ь? Пиз**ць, бл**ь. Як, на**й, справлятися з цим жидизмом, бл**ь, вічним?" — сказала Жучинська.

Незважаючи на обурення громадян, Жучинська опублікувала кілька скриншотів публікацій із обуренням, зазначивши, що їй все одно ("Хлопці, ну мені правда по**й").

Більш того, це нібито допомагає їй проводити "круту рекламну кампанію".

На новинному порталі Обʼєднаної єврейської громади України "JewishNews" повідомили, що вони досліджують висловлювання Олени Жучинської на предмет антисемітизму.

"Якщо на думку ОЄГУ в заяві Олени Жучинської будуть виявлені ознаки антисемітизму, організація звернеться в правоохоронні органи із заявою про порушення кримінальної справи за 161 статтею КК України (розпалювання міжнаціональної ворожнечі)", — йдеться в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua