• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Верещук улаштувала істерику через програш на виборах і зірвалася на Тищенкові

Реклама на dsnews.ua

Члена партії "Слуга народу", главу київської партійної організації Миколу Тищена треба негайно звільнити

Таку думку висловила екскандидат на посаду столичного міського голови Ірина Верещук в коментарі виданню "Страна", передає "ДС".

Відзначимо, що, за попередніми результатами виборів мера Києва, Верещук не проходить до другого туру.

"Я не є членом партії, тому можу спокійно говорити як експерт. Кого звільняти — нехай вирішують партійці між собою, бо я ні разу не була на їхніх партійних зборах і не знаю, як відбувається робота. А не те, що я побачила по роботі в Києві ... Можу сміливо заявити, що пан Тищенко як глава партійного центру повинен бути звільнений і негайно. Це провал роботи Тищенка. Зрозуміло, що мій результат був чітко прив'язаний до роботи в Києві, і зрозуміло, що я теж несу цю спільну відповідальність за те, що сталося в Києві, але готова сідати і дебатувати публічно на цю тему", — сказала вона.

Верещук вважає, що виборці не підтримали "Слугу народу" з цілої низки причин.

"На це вплинув коронавірус, економічна криза і політичний розбрат. Рекордно низька явка. Вибори під час карантину, потрібно було поставити запитання: чи доцільно було їх проводити? Звичайно, рішення прийнято, і тепер потрібно робити висновки, проте люди не прийшли на дільниці, від слова практично зовсім. Коли на дільницях, де 4 тисячі, приходить умовно 600 осіб", — уточнила вона.

Нагадаємо, раніше кандидатка в мери Києва Ірина Верещук сказала, що опублікує ролик, у якому була одягнена в жовтий плащ, тримала в руках зелену парасольку і "літала" над містом, тільки якщо опиниться в другому турі виборчих перегонів.

Ймовірно, українці цей ролик уже не побачать.

    Реклама на dsnews.ua