• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Вибори на Дніпропетровщині: поліція завела декілька кримінальних справ

Реклама на dsnews.ua

У Дніпрі поліція порушила три кримінальних провадження за фактом порушень під час виборчого процесу

Про це йдеться в повідомленні пресцентру ГУ Нацполіціі в Дніпропетровській області, передає "ДС".

"Станом на 15:00 до поліції надійшло 108 заяв та повідомлень, пов’язані з порушеннями виборчого законодавства. За результатами їх розгляду відкрито 3 кримінальні провадження. За іншими фактами проводяться перевірки та приймають відповідні рішення", — сказано в повідомленні.

Так, два кримінальних провадження відкрито за ч.1 та ч. 3 ст. 158-3 (фальсифікація, підробка, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації) Кримінального кодексу України. В рамках розслідування першого факту будуть встановлені обставини зникнення печатки виборчої комісії на одній із дільниць в Амур-Нижньодніпровському районі. За другим порушення поліцейські розслідують факт підпису протоколу про підрахунок голосів виборців до його остаточного заповнення, виявлений на виборчій дільниці в Новокодацькому районі Дніпра.

Також поліцейські відкрили кримінальне провадження для перевірки повідомлення, що в Дніпрі проходять ярмарки з агітацією за одного з кандидатів на посаду міського голови. Даний факт кваліфіковані за ч. 2 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму) Кримінального кодексу України.

Як повідомляла "ДС", за 21 листопада в поліцію надійшло 61 повідомлення, повʼязане з порушеннями виборчого процесу.

    Реклама на dsnews.ua