• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Від "Удару" до Київради йде команда забудовників, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

В списках кандидатів від партії чинного мера Києва Віталія Кличка "Удар" на виборах до Київради крім чинних депутатів, чиновників, керівників КП та підприємців опинилися забудовники, яких пов’язують із "сірими кардиналами" столиці

Про це йдеться в статті "Команда "залиште нам все як є": Кличко веде в Київраду забудовників", що була розміщена на сайті Depo.ua, повідомляє "ДС".

Так номером три від Солом’янського району до Київради піде чинний заступник голови КМДА і колишній керівник найбільшого комунального підприємства столиці, яке зводить житло В’ячеслав Непоп. Коли в 2002 році, за часів мерства Олександра Омельченка було створене комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд – УКБ", Непопа призначили його керівником. Інколи будівництво цієї фірми буває скандальним, як це було у 2016 році, коли хотіли забудувати озеро Качине на лівому березі столиці.

№2 в списку "Удару" в Київраду від Деснянського району (Троєщина) — депутат Київради, член постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Володимир Шарій. Він очолює КП "Спецжитлофонд", яке також зводить будинки в столиці. Шарія називають помічником екссоратника Леоніда Черновецького Дениса, який вважається новим "смотрящим" за Києвом від Зеленського і людиною Єрмака.

Номер 10 від Голосіївського району (округ 1) – Кушнір Ілля Ігорович – син глави правління найбільшого столичного забудовника ПАТ "ХК" Київміськбуд" Ігоря Кушніра

Про інших фігурантів списку "Удара" читайте на сайті Depo.ua.

    Реклама на dsnews.ua