• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Владислав Трубіцин: Головна проблема Києва — відсутність стратегічних орієнтирів розвитку міста і конкретних територій

Головна проблема міста Києва — відсутність повноцінної Стратегії та, як наслідок, відсутність програми, нормального Генплану міста, планів розвитку територій

Кандидат в депутати Київради Владислав Трубіцин
Кандидат в депутати Київради Владислав Трубіцин
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив кандидат в депутати Київради Владислав Трубіцин в інтервʼю київському виданню "КіевВласть".

За словами Трубицина, всі ці стратегічні документи ніби існують десь на папері, але про них нічого не знають кияни. Спробуйте самі відшукати інформацію про плани розвитку вашого району або кварталу: які вулиці будуть ремонтуватися в найближчий рік, скільки шкіл і садків має бути побудовано, коли буде плановий ремонт комунальних мереж?

Ця особливість місцевої політики, коли все начебто є, але незрозуміло де знаходиться і не завжди узгоджується з інформацією з різних офіційних джерел — головне джерело корупції і чиновницького свавілля в Києві, вважає кандидат.

Також, кандидат в депутати по Оболоні має намір шукати в новому складі Київради однодумців, з якими можна буде вирішувати проблеми нелегальних пунктів прийому вторсировини, нелегальних точок продажу алкоголю, скупчення пʼяниць і наркоманів в громадських місцях, невпорядкованості діяльності так званих "хостелів", поганого комунального сервісу з благоустрою будинків та прибудинкових територій, бюветів, що не працюють, водопостачання будинків та ін.

"Уже зараз мною готуються проєкти рішень Київради, які будуть запущені в роботу відразу після закінчення виборів. Хочеться вже через рік чесно дивитися в очі людям в своєму районі, а не ховатися і виправдовуватися", — заявив Трубіцин.

    Реклама на dsnews.ua