• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Другий тур місцевих виборів: Спостерігачі повідомляють про перші порушення

Реклама на dsnews.ua

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА фіксують перші порушення під час проведення другого туру місцевих виборів

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ОПОРИ, передає "ДС".

Так, у Луцьку не допустили на ранкове засідання спостерігача через відсутність паперового оригіналу тесту на коронавірус. Спостерігач мав з собою електронну версію документа.

"У комісії вимагали саме паперовий оригінал з печаткою, тому порадили спостерігачеві роздрукувати його в лабораторії і повернутися. При цьому комісія не надала спостерігачеві документ, на основі якого вимагала довідку саме такого зразка", — повідомили в ОПОРІ.

Спостерігачі викликали на місце поліцію.

Ще на двох ділянках в Луцьку члени комісій №071044 і №071082 не вели протоколи ранкових засідань. На останній ділянці не оголошували ні кількості виборців, ні кількості бюлетенів.

Також два порушення спостерігачі зафіксували в Українці. Виборча комісія №320772 почала своє засідання передчасно. Спостерігачі відзначають, що о 7:05, коли повинно було почати засідання ДВК, члени комісії вже опечатали виборчі урни, а сейф з бюлетенями відкрили. На ділянці №320767 член виборчкому передчасно заповнила виборчі бюлетені.

Нагадаємо, під час повторного голосування на місцевих виборах залучено понад 5,2 тисячі поліцейських для забезпечення громадської безпеки та порядку на території ділянок і охорони виборчої документації.

    Реклама на dsnews.ua