• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Вибори до Київради: партія "Голос" оголосила першу десятку кандидатів

Реклама на dsnews.ua

Політична партія "Голос" оголосила першу десятку списку кандидатів до Київської міської ради на місцевих виборах 2020 року

Відповідне рішення затвердив київський центр політсили на зборах 19 вересня, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Так, очолив список кандидатів у депутати Київради від "Голосу" на майбутніх виборах колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

Другим номером у списку стала юрист, провідний фахівець з економічного права, президент Асоціації адвокатів України Зоя Ярош, третім — фахівець з ЖКГ та енергетики Костянтин Богатов, четвертим — волонтер і боєць-доброволець Аліна Михайлова, п'ятим — керівник київського виборчого штабу, IТ-підприємець Григорій Маленко.

Також до першої десятки "Голосу" увійшли власник інвестиційної компанії Тарас Козак, ексзаступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський, контррозвідник Василь Попатенко, правозахисниця Ольга Гвоздик, а також координатор "Голосу" в Подільському районі Києва Дар'я Васильченко.

Як повідомляла "ДС", колишній голова Державної митної служби Максим Нефедов піде на вибори в Київраду №1 від партії "Голос" з командою, в якій є лікарі, творці компаній і навіть баскетболісти, які грали в NBA.

    Реклама на dsnews.ua