• USD 28.5
  • EUR 34.1
  • GBP 38
Спецпроєкти

"Євросолідарність" перемогла в 5 регіонах і пройшла в усі облради, — Порошенко

Реклама на dsnews.ua

Партія "Європейська солідарність", за результатами паралельного підрахунку голосів на виборах до місцевих органів влади, матиме свої фракції у всіх обласних радах, при цьому до п'яти з них політсила "зайшла" з першого місця

Про це заявив пʼятий президент, лідер "Євросолідарності" Петро Порошенко, передає "ДС" з посиланням на прес-службу "ЄС".

Він зазначив, що за підсумками паралельного підрахунку голосів, який проводить партійний штаб, "Європейська солідарність" лідирує на виборах у Львівській, Рівненській, Тернопільській, Київській областях та місті Києві.

Згідно з паралельним підрахунком голосів, на виборах до Львівської обласної ради "Євросолідарність" набирає 30,52%, до Тернопільської — 22,68%, до Рівненської — 18,58%, до Київської — 19,61%.

"Це величезний крок вперед в порівнянні з парламентськими виборами минулого року, де «Європейська Солідарність» зайняла перше місце лише у Львівській області. На сьогоднішній день ми представлені у всіх без виключення областях і в п’яти ми зайняли перше місце. Але це ще не все. Я ще раз підкреслюю, що в усіх обласних центрах ми також перемогли на місцевих виборах", — зазначає Порошенко.

У Києві на виборах до міської ради "ЄС" набирає, за даними обробки 96,57% протоколів, 20,29% голосів, і це перший результат по Києву.

"Ми дуже тішимось, що міський голова Києва Віталій Кличко, якого ми підтримали на початку кампанії і не висували свого кандидата, за останніми підрахунками може перемогти вже в першому турі", — сказав Порошенко.

Пʼятий президент також зазначив, що "Євросолідарність" — єдина проєвропейська демократична політична сила, яка буде представлена ​​в усіх обласних центрах України, в тому числі і в Краматорську.

За його словами, згідно з результатами паралельного підрахунку голосів, "Слуга народу" не має представництва в 3 обласних центрах, ОПЗЖ — не подолала барʼєр до шести обласних рад України. Партія влади лідирує в 4 областях, ОПЗЖ — в трьох областях і бореться за четверту.

"«Я хотів би подякувати всім, хто чітко і послідовно своїм голосуванням підтримав політичну силу, яка стоїть на засадах європейської та євроатлантичної інтеграції, яка чітко і послідовно впроваджує реформи, реалізує курс, закладений у Конституції України щодо постійного членства України в ЄС та НАТО", — зазначив він.

Порошенко також повідомив, що у Львові, Рівному та Сумах кандидати на посаду міського голови від "Євросолідарності" виходять до другого туру.

Пʼятий президент додав, що "Європейська солідарність" буде проводити консультації з іншими проєвропейськими силами по спільній підтримці в другому турі демократичних кандидатів.

    Реклама на dsnews.ua