• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Дружина скандального ексглави ДФС Насирова балотується до Київради від "Батьківщини"

Реклама на dsnews.ua

Дружина колишнього глави Державної фіскальної служби Романа Насирова, на якого було відкрито кримінальну справу за корупцію, Катерина Глімбовська балотується в Святошинському районі до Київради від "Батьківщини"

Про це йдеться в повідомленні журналіста Дениса Казанцева в Facebook, передає "ДС".

"Виявляється, дружина колишнього глави ДФС Романа Насирова (того самого, який загортався в ковдрочку і прикидався коматозником, щоб уникнути СІЗО) Катерина Глімбовська балотується до Київради від «Батьківщини». Йде в Святошинському районі", — написав Казанський.

Журналіст зазначив, що Насирова судять досі за кількома статтями за корупцію, а в антикорупційному суді зараз вивчають 4 томи доказів по його справі.

"Але хіба можуть такі дрібниці зруйнувати взаєморозуміння між сім'єю податківця і принциповою Юлією Тимошенко?", — запитує журналіст.

"Не те, щоб у мене були якісь ілюзії з приводу «Батьківщини», але все ж не втомлююся захоплюватися генієм Юлії Володимирівни. Так тупо і відкрито рухати у владу злодіїв після всіх цих надривних голосінь про жебраків пенсіонерів, непомірні тарифи і розгул корупції — це потрібно мати талант, звичайно.

А головне — знаходяться ж люди, які будуть за це голосувати..", — резюмував Казанський.

Оказывается, жена бывшего главы ДФС Романа Насирова (того самого, который заворачивался в одеялко и притворялся...

Gepostet von Денис Казанский am Freitag, 9. Oktober 2020

Нагадаємо, Касаційний цивільний суд Верховного Суду України закрив провадження за позовом колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насирова про відшкодування моральної шкоди в розмірі 1 мільйона гривень.

    Реклама на dsnews.ua