• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

ОККО разом з клієнтами зібрали понад 550 тонн вживаних речей для нужденних

За 2021 рік у мережі ОККО зібрано 552 тонн вживаних речей, які уже передано соціально незахищеним громадянам – безпритульним, мешканцям інтернатів та геріатричних закладів, пацієнтам хоспісів та іншим категоріям – у різних регіонах України

Реклама на dsnews.ua

Вживані речі на АЗК ОККО можуть залишити усі бажаючі — у спеціальні контейнери. Одяг, взуття, постіль можна здати на 29 автозаправних комплексах у 7 містах — Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Маріуполі та Запоріжжі. У 2021 році до соціальної ініціативи ОККО доєдналось ще більше українців, що дозволило зібрати на 145 тонн більше речей, ніж у 2020 році. 552 тонни — найкращий результат проєкту, який компанія реалізовує вже 9 років поспіль.

Стати благодійником дуже легко: ретельно запакувати чисті та незіпсовані речі в пакет і залишити їх на найближчому АЗК, де встановлено контейнер для збору. Адреси діючих на сьогодні контейнерів можна подивитись тут.

Громадські організації — "Емаус-Оселя", "Україна без меж", "Добрий самарянин" та "Помагаєм", — що є партнерами ОККО в реалізації проєкту, вивозять вживані речі з АЗК, сортують їх і безкоштовно розподіляють поміж тими, хто цього потребує.

"Спостерігаючи за динамікою розвитку цієї ініціативи, можна сказати, що нам вдалось створити міцну спільноту благодійників. Ми вдячні кожному, хто з року в рік долучається до збору речей та робить добре діло", – каже керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова. 

    Реклама на dsnews.ua