• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

ТОВ "Вуд Гейтс" має всі дозвільні документи для будівництва житлового комплексу на вул. Відпочинку, 25 у м. Київ

 У ТОВ "Вуд Гейтс" повідомили про готовність до старту будівництва житлового комплексу у Святошинському районі Києва, по вул. Відпочинку, 25. У компанії підкреслюють, що будівництво нового багатоквартирного комплексу абсолютно законно

Реклама на dsnews.ua

Це підтверджує дозвіл на початок будівництва, який був наданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України (ДАБІ).

Крім того, ТОВ "Вуд Гейтс" має повний пакет дозвільної документації від КМДА та державних установ. Проєкт ЖК повністю відповідає Генеральному плану забудови Києва. Усі експертизи підтвердили, що ділянка не має ані історичної, ані ландшафтної, ані природно-екологічної цінності, та придатна до забудови. 

Більше того, у рішенні Окружного адміністративного суду м. Києва, 25 червня 2021 року, яке вже набрало юридичної сили, було зазначено, що приватна земельна ділянка, де планується будівництво, не є ландшафтним заказником місцевого значення, який іменувався "Зелена мрія".            

Таким чином у ТОВ "Вуд Гейтс" є повний пакет дозвільної документації на будівництво та статус приватної власності земельної ділянки. Тобто, для зведення багатоквартирного житлового комплексу є усі законі підстави. 

Нагадаємо: ТОВ "Вуд Гейтс" є дочірньою компанією NOVOS DEVELOPMENT GROUP – професійного девелопера проєктів житлових комплексів, що включають в себе як житлову, так і комерційну нерухомість в найкращих локаціях. З 2014 року команда NDG втілює мрії сотень родин та стратегічні плани багатьох власників бізнесу. Станом на 2021 рік будується три ЖК у місті Полтава. Компанія не має заморожених проєктів та юридичних проблем із землею. 

    Реклама на dsnews.ua