• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Артур Палатний: Контроль за гуманітарними вантажами не має шкодити волонтерам, які працюють для ЗСУ

Волонтери скаржаться на факти вилучення на кордоні вкрай важливих товарів, які завозяться для військових

Артур Палатний
Артур Палатний
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів керівник Волонтерського штабу "Українська команда" Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"Останнім часом почастішали випадки непорозуміння між органами влади і волонтерами. Йдеться про волонтерів, які завозять вкрай дефіцитні і важливі товари для військових з-за кордону. І ці товари в них вилучають. До нас вже звернулися ряд волонтерських організацій-партнерів, які зіштовхнулися з такою проблемою. Ми розуміємо, що йде боротьба з проявами продажу безкоштовних гуманітарних вантажів. І це правильно. Але разом з тим варто обережно ставитись до силових інструментів, щоб не поставити під загрозу постачання для нашого війська", — заявив Палатний.

Він наголосив, що вантажі для українських військових забезпечуються мільйонами простих українців. І висловив сподівання, що у влади вистачить мудрості розібратися в питанні та сприяти волонтерам.

"Волонтери "Української команди" вже доставили майже 400 тон гуманітарного вантажу в різні, найбільш гарячі точки країни. Ми вже змогли допомогти 71000 людей", — підкреслив Палатний.

    Реклама на dsnews.ua