• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Без створення справжньої агломерації неможливий розвиток ні Києва, ні його сателітів, — Сергій Гусовський

Навіть дві нові кільцеві дороги не врятують Київ від заторів

Кандидат у мери Києва від партії "За Майбутнє" Сергій Гусовський
Кандидат у мери Києва від партії "За Майбутнє" Сергій Гусовський
Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив кандидат у мери Києва від партії "За Майбутнє" Сергій Гусовський, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу політика.

На думку Гусовського, проблема не у кількості автодоріг, а в рівномірному збалансованому розвитку і Києва, і міст-супутників.

"Кожен день до Києва на роботу приїжджають понад 600 тис. людей з міст-супутників. У цих містах масово будується житло, при цьому воно часто не забезпечується ні соціальною інфраструктурою, ні інженерними спорудами. У підсумку Київ експлуатується без належних компенсацій і погоджень з боку навколишніх міст, чи то Бровари, Вишгород, Ірпінь, Бориспіль або Вишневе", — вважає він.

Представник партії "За Майбутнє" підкреслив, що цю проблему Києву потрібно вирішувати з Верховною Радою, яка має якнайшвидше ухвалити Закон про агломерації.

"Досвід інших міст (наприклад, Парижа) свідчить про те, що, якщо буде закон про агломерації, ці питання вирішаться", — наголошує політик.

Київська агломерація — об’єднання київських передмість та найближчих міст-супутників у спільну соціально-економічну структуру, що стимулюватиме їх розвиток, залучення інвестицій, створення сприятливого середовища для підприємництва, задоволення потреб киян у житлі та відпочинку. Ухвалення Закону про агломерацію прописане у програмі політичної сили "За Майбутнє" на виборах до Київради.

 

    Реклама на dsnews.ua