• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Денісова закликала владу Грузії перевезти Саакашвілі до лікарні у третій країні

Владі Грузії слід дозволити переведення експрезидента країни, громадянина України Михайла Саакашвілі до лікарні у третій країні, яка зможе забезпечити його реабілітацію після голодування

Людмила Денісова
Людмила Денісова
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила на брифінгу Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає "ДС".

"Закликаю грузинську владу дослухатися до висновків спеціалізованої комісії лікарів та негайно забезпечити переведення громадянина України Михайла Саакашвілі до лікарні, яка облаштована для надання екстрених реанімаційних заходів та відповідає стандартам надання медичної допомоги таким пацієнтам з урахуванням усіх рекомендацій комісії", — сказала омбудсменка.

Вона також закликала інші країни та міжнародні правозахисні організації "підтримати позицію щодо необхідності відтермінування виконання судових вироків щодо Саакашвілі до його реабілітації після голодування".

Крім того, Денісова попросила підтримати, а також "переведення його для такої реабілітації до медичної установи, яка має ресурси та досвід виведення з тривалого голодування та відновлення функцій організму у третій країні".

Як писала "ДС", Людмилу Денісову не допустили до експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі, який перебуває в пенітенціарній установі №18 міста Глдані. За словами Денісової, стан Саакашвілі серйозно погіршився, до нього не допускають особистого лікаря.

Міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе заявив, що законодавство не передбачає допуск омбудсмена до в'язничної лікарні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua